תפריט

חברת הובלות במרכז

מקדים הובלות היא חברת הובלות בפתח תקווה, חברת הובלות ברחובות וכן חברת הובלות במרכז הארץ בישובים רבים נוספים. חברת מקדים הובלות היא חברה בעלת ניסיון של למעלה מ-7 שנים, ועם אלפי לקוחות מרוצים.

חברת מקדים הובלות מספקת את שירותיה למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי ומבצעת הובלות של החל ממספר פריטים בודדים ועד דירות, בתים, ומשרדים באזור המרכז. אנו מכירים היטב את תנאי השטח ומודעים למספר הרחובות הבעייתיים הרב באזורים השונים במרכז, ויודעים איך לתמרן ולבצע את ההובלה למרות הקשיים או הבעיות הצצות בדרך. מקדים הובלות היא חברת הובלות מובילה באזור המרכז.

יש לנו צוות עובדים מקצועי מיומן ומנוסה, צי רכבים שמתאים לכל סוג של הובלה, אנו מספקים שרותי מנוף, שרותי נגרות וכן שרותי אחסון. כמו כן, אנו מעניקים שרות אמין מקצועי ומחירים הוגנים לכל לקוחותינו. הציוד והרהיטים שלכם אותם אנו מובילים חשובים לנו לא פחות מאשר לכם, לכן אנו דואגים שהכל נארז היטב ויגיע שלם ובטוח. כל המשאיות שלנו מצויידות בעגלות ובמכשור מתאים על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. בנוסף, אנו מצויידים בחומרי אריזה מכל הסוגים. מקדים הובלות היא חברת הובלות במרכז אשר מבצעת הובלת קטנות, וילות ובתים פרטיים גדולים וגם משרדים. חברת הובלות בפתח תקווה וכן חברת הובלות ברחובות מעניקות שרות VIP ברמה גבוהה מאוד עם שרותי נגר מקצועי אשר יפרק וירכיב כל רהיט על פי צורך ודרישה. מקדים הובלות הינה חברת הובלות במרכז אשר עושה את ההבדל בין מעבר דירה קל ונוח למעבר מורט עצבים.

איתנו אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שתכולת הדירה, הבית או המשרד שלכם בידיים בטוחות. אנו מציעים גם שרותי מנוף שמאפשרים לקצר באופן משמעותי את כל הליך העבודה. חברת הובלות מקדים הובלות תלווה אתכם החל משלב הצעת המחיר ועד ולסגירת אחרונת האריזות. סטנדרט השרות שלנו הוא מן הגבוהים הקיימים בתחום זה, העובדים שלנו מיומנים ומקצועיים אשר עובדים בשיטות עבודה מתקדמות ובטוחות ואנו נותנים אחריות מלאה על כל תהליך ההובלה. אנו חברת הובלות במרכז ששמה לה למטרה להצטיין בכל הקשור לתחום ההובלות ולהעלות את הרף בענף הזה. כל הובלה שלנו מבוטחת בחברת ביטוח ובאחריות מלאה.

מאמרים נוספים

הובלות במרכז

בחיי כל אחד מאיתנו מגיע לעתים הרגע הגורלי שבו צריך לעשות את הבלתי אפשרי – לקחת את כל החיים שלכם...
המשך למאמר

הובלות דירה

אין ספק כי הובלות דירה הינו נושא אשר מעסיק ישראלים רבים אשר נמצאים לקראת מעבר לבית או דירה חדשים. מעבר...
המשך למאמר

העברת דירות

דירה עשויה להיות שטח קטן יחסית, אך כאשר מתחילים לארוז את כל החפצים והדברים הקטנים שפזורים בכל מקום, מסתבר שמדובר...
המשך למאמר

מובילים בדרך שלך

עוברים?ההובלה הבאה בדרך אלכם


קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
דילוג לתוכן